Víkendový pobyt - Lázeňský hotel Palace, Slovensko, 26.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 138631644

Víkendový pobyt - Lázeňský hotel Palace

Slovensko

Sliač, Hotel starstarstarVíkendový pobyt - Lázeňský hotel Palace

Termín:

26.5.2018 - 28.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Lázeňský

Délka:

3 dny

Doprava:

vlastní  -0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
3 087 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Poloha
Lázeňský hotel je součástí rozsáhlého areálu lázní, ležících nad městem v rozlehlém parku, který umocňuje klid a relaxaci lázeňským hostům.
Popis hotelu
funkcionalistický lázeňský hotel se nachází v klidné části parku obklopený zelení a květinovými záhony. V hotelu je k dispozici recepce (prodej suvenýrů, základních hygienických potřeb), restaurace, denní bar (9 - 22 hod.), společenská místnost s WiFi internet, výtah, masážní salón, manikúra, pedikúra. Nedaleko hotelu je hostům k dispozici obchod se suvenýry, drogerie, cukrárna, potraviny, solná jeskyně, letní termální koupaliště, tenisové kurty. V celém areálu lázní není povoleno kouřit. Internetové připojení je možné ve společných prostorách KH Palace.
Vybavení pokoje
celková kapacita hotelu je 376 lůžek ve třech kategoriích - ekonomy, retro a standard. Námi nabízené pokoje standard jsou zrekonstruované a mají koupelnu (sprcha/WC), telefon, TV, rádio, ledničku. Většina pokojů má balkon. K dispozici jsou i apartmány, které mají navíc i minibar (konzumace - za příplatek).
Stravování
V hotelové restauraci, snídaně - bufet, obědy a večeře - menu + salátový bufet a minerální voda (výběr ze 6-ti jídel)
Procedury poskytované hotelem
Všechny procedury jsou poskytované v Kúpelném domě vzdáleném cca 250 m od hotelu, který se skládá ze dvou částí propojených chodbou. K dispozici jsou 2 bazény - sedací (34 °C), rehabilitační (31°C). Z procedur - masáže (reflexní, klasické, podvodní, lymfomasáž), vodoléčebné procedury (perličkové, uhličité, vířivé koupele, podvodní masáže) zábaly (rašelinový, parafínový), elektroléčba (ultrazvuk, biolampa, bioptron, hydrogalvan, solux, diadynamické proudy aj.) inhalace s minerální vodou, plynové injekce, solná jeskyně, léčebná tělesná výchova, sauna, fitness.
Poznámka
Parkování v areálu lázní na hlídaném parkovišti (za poplatek). Pobyt domácích zvířat není povolen.
Cena zahrnuje
2x ubytování s polopenzí, 1x klasickou masáž částečnou, 1x Biovak, 1x minerální bazén, 1x rehabilitační bazén, 1x plynovou injekci, 1x solnou jeskyni
Cena nezahrnuje
lázeňskou taxu – € 0,60,-/os/noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je CZECH HOLIDAYS - cestovní kancelář, s.r.o., IČ 25672665.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK